Eszközmix

Az eszközös órák hatékonyabbá teszik az edzést, segítik a gyakorlatok helyes technikai kivitelezését, fejlesztik a mozgáskoordinációt és egyensúlyérzéket. Manapság számos eszköz létezik a piacon, melyek használatát fontos, hogy tökéletesen elsajátítsuk annak érdekében, hogy a mozgás látványos eredményeket adjon és valóban hatékony legyen, valamint elkerüljük a helytelen használatból eredő sérüléseket, ízületi károsodásokat.

A tanfolyamon számos nagy múltú és hatékony edzéseszközt ismerhetsz meg, valamint bepillanthatsz az új eszközök világába is. (Pl. nagylabda, gumikötél, coreboard, pilates henger, pilates labda, evezőpad)

Megtanulhatod az eszközök hatékony és funkcionális használatát személyi edzés és csoportos órák keretein belül is.

Mindazoknak ajánljuk ezt a képzést, akik szeretnék színesebbé és még hatékonyabbá tenni a személyi vagy kis csoportos edzéseket.

A képzés sikeres elvégzését tanúsító dokumentum:

• Fitness Akadémia oklevél
  • Fitness Akadémia továbbképzési kártya
  • World Class – Sun Palace
    1036 Budapest, Nagyszombat u. 1. (bejárat az Árpád fejedelem útja felől)
Jelentkezési feltételek
  • Államilag elismert sportszakmai előképzettség, vagy folyamatban lévő tanulmányok
  • A részvételi díj befizetése a jelentkezési határidőig
Jelentkezési határidő
  • 2015. március 4.
Részvételi díj
  • 19 050 Ft
Fizetés módja
  • Banki átutalás vagy
  • Banki készpénzes befizetés, bármelyik OTP fiókban
    • Számlatulajdonos neve: Fitness Akadémia Kft.
    • Bankszámla száma: 11707024-20383637

A Közlemény rovatban fel kell tüntetni a jelentkező és a választott képzés nevét!

Időpontok
  • Képzési napok: 2015. március 7-8.
  • A képzés időtartama: 8 óra, szombat-vasárnap 9.00-12.15 óráig

Hat érv,
amiért érdemes minket választanod:
elolvasom

A képzés oktatói
Jó híreink vannak.

Iratkozz fel, hogy mindig frissen értesülj aktuális képzéseinkről, akcióinkról!

Elolvastam és elfogadom az Adatkezelési tájékoztatót.