Body Roller (SMR) képzések!

Body Roller (SMR) képzések!
2015. április 1.

Újra!

Előképzettség nélkül: Body Roller alapok
Előképzettséggel vagy folyamatban lévő tanulmányokkal: Body Roller instruktor

Időpont: 2015. május 2.

Body Roller (SMR) - " A regeneráció és a rehabilitáció eszköze!"

Body Roller az SMR rendszer alapján az izompólya lazítására szolgál. A mai rohanó, stresszes élettempó, a hosszú ülőmunkával járó tevékenységek, a mozgászegény életmód sok problémát okozhatnak, többek között olyan általános testi tüneteket, mint az izompólya feszessége illetve a benne kialakuló “csomók, behúzódások”. A Body Roller rendszeres alkalmazásával javul a keringés és az izomegyensúly, régóta fennálló ízületi panaszaink szűnhetnek meg, tartásunk javul, hatékonyabban működnek izmaink, ezáltal látványosan javulhat a teljesítőképességünk is.

Ha van sportszakmai vagy egészségügyi előképzettséged vagy folyamatban vannak tanulmányaid, válaszd a Body Roller instruktor képzést!

Ha nincs előképzettséged, de szeretnéd használni a henger adta lehetőségeket, akkor sem kell csüggedned, a Body Roller alapok képzésen megszerezheted a mindennapi gyakorlathoz szükséges ismereteket.

Mindkét képzés ára tartalmaz számodra 1 db csúcsminőségű Tiguar hengert!