Sikeres hatósági audit

Sikeres hatósági audit
Garai Judit
2017. szeptember 29.

A Fitness Akadémia kitűnőre vizsgázott a felnőttképzési intézmények hatósági auditján 2017-ben is!

Nagy elismerése a munkánknak, hogy a hatósági szakemberek az átvilágítás után példaértékűnek minősítették a működésünket. Büszkék vagyunk rá, hogy nem csak a sportszakmai oktatási munkánk kiemelkedő, hanem mindenben megfelel a működésünk a jogszabályi előírásoknak és a minőségbiztosítási elveknek.

Nálunk minden jól szervezett, legyen szó oktatásról, szakmai vizsgákról, ügyfélkezelésről, elégedettség mérésről. Ismét egy 9 oldalas jegyzőkönyv bizonyítja a 100%-os teljesítményünket.

Ilyenkor úgy érezzük, különösen megéri minőséget nyújtani!

Ha magadra és leendő szakmádra igényes vagy, nem éri meg "add a pénzt és fuss a bizonyítvánnyal" képzőhelyet választani! Bennünk nyugodtan megbízhatsz! Több mint két évtizedes szakmai múltunk és a több ezer nálunk végzett kitűnő szakember bizonyítja, hogy - mind a jogszabályi követelményeknek és a minőségbiztosítási elveknek megfelelés miatt, mind a sportszakmai színvonal miatt - jó döntés a Fitness Akadémiát választani!